אקססוריז לבית - מעוצב ומקורי

בעשור השני של שנות האלפיים, עם העלייה באיכות החיים, מושם דגש רב על עיצוב הבית לפרטיו השונים. זאת החל מאופן עיצוב החלל, דרך בחירת ריהוט ועד לאבזרים השונים שמשמשים ומעטרים אותו. בסטודיו של אופק ורטמן תמצאו מבחר מקורי של אקססוריז לבית בעיצוב מרהיב וצבעוני אשר ישדרגו כול חלל בו הם נמצאים, ויעלו את סטנדרט האירוח. ניתן לרכוש אותם ישירות מהאתר המאובטח שלנו עבור עצמכם או כמתנה.

 

אביזרים לבית בעיצוב מקורי

בסטודיו שלנו תוכלו למצוא מגוון אביזרים לבית מקוריים ומעוצבים, הנמכרים ברשתות העיצוב המובילות כדוגמת רשת סוהו, איי די דיזיין ורשת אנטר. אבזרים אלו מתוכננים, מעוצבים ומיוצרים על ידינו בהליך מדויק וקפדני על כול שלביו, דבר המבטיח קבלת מוצר איכותי עם גימור מושלם וחסר פשרות. המוצרים מפותחים בקו ייחודי הניכר בעיצובם הגרפי, בחומרי הגלם, במבנה ובחזות שלהם, בצבעיהם ובהדפסות המקוריות והאיכותיות המעטרות אותם. ההשראה למוצרים מרהיבים ומיוחדים אלו מקורה בחברה ובתרבות הישראלית המקומית בעבר ובהווה, וכן במסורות יהודיות ובתפיסות עולם  בינלאומיות עכשוויות.

 

מגוון אביזרים מעוצבים לבית

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון מוצרים מעוצבים ומקוריים שאנו מתכננים ומייצרים, כדוגמת:

  • שעוני קיר - אנו מעצבים שעוני קיר מעץ ומתכת בעבודת יד קפדנית, עם עיצוב מרהיב ויצירתי ההופך את השעונים לאלמנט דקורטיבי מרשים וייחודי שתורם לאווירה בחלל בו הוא מוצב. בנוסף, שעונים אלו מורכבים ממנגנון איכותי ושקט לחלוטין. מבחר העיצובים וההדפסות עבורם, שכולל גם הדפסות אישיות בהזמנה אישית, הופך אותם מתאימים לכל חלל בבית לרבות סלון, מטבח, חדר עבודה וחדרי ילדים.
  • סט תחתיות לכוסות – אלו הן תחתיות מעוצבות ואיכותיות העשויות מעץ טבעי עם גימור מבריק, ועם אפשרות לעיצוב אישי של הדפסות.
  • מתלה פתקים למסך מחשב - עשוי ממתכת ומסופק עם שני מגנטי צינור, עליו ניתן לתלות פתקי תזכורת. המתלה מוצע בשלל עיצובים מרהיבים לרבות עיצוב בהתאמה אישית.
  • אריחי קרמיקה מודפסים - עם חלק תחתון המסופק עם או בלי ציפוי שעם. האריחים מגיעים בשלושה גדלים ומשמשים כתמונות, אריחי מטבח או אמבטיה, וכתחתית לסירים חמים. בנוסף, האריחים מעוטרים בעזרת הדפסות מקוריות של הסטודיו והם מוצעים גם עם הדפסות אישיות של הלקוח.
  • אבזרים נוספים לבית - ביניהם ספלים, פלייסמנטים, הדפסים של גדולי האומה, מעמדים למפיות ודואר, מחזיק מפתחות, מגנטים, לוח מחיק שולחני, לוח מחיק למקרר קט וגדול, וסט מגנטים בעיצוב מקורי.

 

הזמנת אקססוריז לבית

הזמנת אקססוריז לבית מוצעת בפשטות ובבטחה און ליין בחנות האינטרנט שלנו. בנוסף, לביצוע הזמנות לרבות הזמנות אישיות, ולקבלת ופרטים נוספים, צרו קשר עם סטודיו אופק ורטמן בטלפון 0544989773.


You may also like

הצג הכל
Example blog post
Example blog post
Example blog post