חנות מתנות מקוריות ועכשוויות

השוק של ימינו מציע שלל חנויות למתנות, ורבות מהן מפרסמות את מוצריהן גם דרך אתרי אינטרנט. ואולם, במרבית המקרים מדובר בחנויות המוכרות מוצרים בנאליים, זולים וחסרי ייחוד. לכן, חשוב לדעת שישנה חנות וירטואלית אחת שחושבת אחרת, ומציעה מגוון מתנות מיוחדות ואיכותיות. מדובר בחנות המוערכת והמוכרת של סטודיו אופק ורטמן השוכן בתל אביב, בו מעצבים ומייצרים שלל מוצרים עכשוויים ומקוריים שאותם ניתן לרכוש גם ישירות דרך האתר.

 

מותג מוכר ומוערך

הפריטים של המעצב אופק ורטמן נחשבים למוצרי איכות הנמכרים במקומות מובחרים בארץ ובעולם, לרבות מוזיאונים, חנויות עיצוב וחנויות למתנות. בין היתר, מוצרי הסטודיו נמכרים בחנות של מוזיאון תל אביב, מוזיאון ישראל שבירושלים, מוזיאון חיפה ומוזיאון ארץ ישראל. כמו כן, תוכלו למצוא אותם על מדפי רשתות צומת ספרים וסטימצקי, רשת סוהו, אנטר, איי די דיזיין ובמרכז באוהאוס. כך שאם אתם מחפשים מתנות קטנות ומיוחדות שיש מאחוריהן מותג מוכר ומוביל, הגעתם למקום הנכון.

 

מתנות מיוחדות עם אמירה

בתור חנות למתנות מקוריות, בסטודיו של אופק ורטמן תוכלו למצוא מגוון מוצרים מרהיבים וצבעוניים עם אמירה ייחודית. המוצרים שואבים את השראתם מסביבתם הישראלית האותנטית ובאמצעות טכניקות וכלים מתקדמים מבטאים את אורח החיים כיום ובעבר בארצנו. מקורות ההשראה מתחילים בהיסטוריה ובמסורות יהודיות וממשיכים עד לקווי עיצוב עכשוויים המושפעים ממגמות עיצוב בינלאומיות.

 

מגוון מתנות מקוריות ואיכותיות

את המתנות שתרכשו מאיתנו אנו מתכננים, מעצבים ומייצרים בסטודיו בהליך עבודה קפדני ושלם, המתחיל ברעיון ראשוני ומסתיים במוצר מוגמר באיכות חסרת פשרות. האיכות הפכה לשם דבר בענף מבחינת מקצועיותה, ביצירתיות ובמקורית ובירידה לפרטי הפרטים, עד לקבלת מוצר בעל גימור מושלם. בין היתר, תוכלו למצוא בחנות שלנו מזכרות ומתנות בהשראת ההווי הישראלי, שהינן אידיאליות כמתנות לחו"ל, וכן מתנות עם עיצוב מוצר ועיצובים גראפיים מקוריים, מוצרי קד"מ ופרסום, מתנות לילדים, לנשים וגברים, מתנות לעובדים למשרד ולבית. זאת בנוסף להדפסות איכות על מגוון מוצרים וחומרי גלם לא שגרתיים כמו עור, מתכת, עץ ובד, כולל הדפסות אישיות למתנות. יתרה מכך, תמצאו באתר שלנו מוצרים פרי יצירתם של אומנים ואנשי יצירה ישראליים המשתפים עימנו פעולה.

 

שירות מקצועי ואישי לכל לקוח

מלבד הקפדה על איכות המתנות שאנו מייצרים ומוכרים, חשוב לנו גם להעניק לכל לקוח יחס מקצועי ושירות אישי ואדיב. עוד חשוב לנו לספק את מוצרינו ביעילות ובמהירות עם פתרונות המותאמים אישית לכול צורך ובקשה, ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

 

הזמנת מתנות מקוריות ואיכותיות

לנוחיותכם, הזמנת מתנות מקוריות ואיכותיות מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל עוד מידע בנושא על ידי יצירת קשר עם סטודיו אופק ורטמן בטלפון 0544989773.


You may also like

הצג הכל
Example blog post
Example blog post
Example blog post